kariera
w eubioco

ludzie są naszą wartością

W naszej codziennej pracy stawiamy na:
zaangażowanie, innowacyjność i odwagę w dążeniu do wyznaczonych celów, otwartość i energię w działaniu.
Sukces osiągamy dzięki przyjacielskim relacjom, współpracy, wzajemnemu wsparciu i dzieleniu się doświadczeniem.

oferujemy wysokie standardy pracy i liczne benefity

Wiemy co zrobić, aby pracownicy czuli się doceniani. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i od lat wdrażamy programy zróżnicowanych benefitów pracowniczych, takich jak:
wczasy pod gruszą, bony świąteczne, program ubezpieczenia grupowego, karta sportowa oraz okazjonalne paczki, dofinansowanie do letnich kolonii dla dzieci.

dlaczego warto z nami?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem i jednym z większych zakładów farmaceutycznych w Polsce. Eubioco to przede wszystkim ludzie – jesteśmy zespołem z pasją, dla którego inspiracją jest poprawa jakości życia pacjenta. Wszystko, co robimy, przyświeca tej idei i sprawia, że chcemy się wspólnie rozwijać.

Cenisz przyjazną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju zawodowego?
Zostań częścią naszego zespołu!

oferty pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kariera@eubioco.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedłożonej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.), prowadzonych przez Eubioco Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-797), ul. Klimczaka 1.”

Mechanik - Automatyk

Miejsce pracy: Dywity/k Olsztyna

zadania

  • przezbrajanie urządzeń i linii produkcyjnych
  • diagnozowanie i naprawa usterek
  • wykonywanie przeglądów okresowych

gwarantujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe
  • wczasy pod gruszą
  • bony świąteczne
  • dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci
  • kartę Fit-profit
  • pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pracownik przy produkcji leków

opis stanowiska

  • lekka praca przy produkcji leków i suplementów diety

wymagania

  • książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych

oferujemy

  • umowa o pracę
  • pracę od zaraz, pracę na zmiany (6-14,14-22,22-6) (6-18, 18-6)

Pracownik Techniczny

  • przegląd oraz naprawy konserwacyjne drzwi
  • regularne przeglądy oraz drobne naprawy konserwacyjno-budowlane (szpachlowanie, malowanie, klejenie)
  • regularne przeglądy oraz naprawy instalacji elektrycznej (wymiana świetlówek, gniazd elektrycznych)
  • regularne przeglądy oraz naprawy instalacji sanitarnych
  • samodzielne zakupy potrzebnych do napraw materiałów
  • dbanie o porządek oraz teren wokół budynku (koszenie trawy, sprzątanie, odśnieżanie terenu oraz dachu)
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu przeglądu pomieszczeń oraz budynków
  • współpraca z firmami zewnętrznymi z zakresu przeglądów instalacji: pożarowych, gaśnic, hydrantów, kanalizacji,
  • kominiarskich, gazowych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji
  • nadzór nad prowadzeniem książki obiektu, pilnowanie terminów wymaganych przeglądów związanych z obiektem

wymagania

  • umiejętność wykonywania samodzielnych drobnych prac konserwacyjnych: budowlanych, hydraulicznych, ślusarskich, stolarskich elektrycznych, porządkowych
  • uprawnienia SEP 1KV
  • uprawnienia do pracy na wysokości
  • prowadzenie stosownej dokumentacji
  • współpraca z zewnętrznymi firmami

oferujemy

  • pracę od zaraz, system zmianowy (6-14, 14-22)