kariera
w eubioco

ludzie są naszą wartością

W naszej codziennej pracy stawiamy na:
zaangażowanie, innowacyjność i odwagę w dążeniu do wyznaczonych celów, otwartość i energię w działaniu.
Sukces osiągamy dzięki przyjacielskim relacjom, współpracy, wzajemnemu wsparciu i dzieleniu się doświadczeniem.

oferujemy wysokie standardy pracy i liczne benefity

Wiemy co zrobić, aby pracownicy czuli się doceniani. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i od lat wdrażamy programy zróżnicowanych benefitów pracowniczych, takich jak:
wczasy pod gruszą, bony świąteczne, program ubezpieczenia grupowego, karta sportowa oraz okazjonalne paczki, dofinansowanie do letnich kolonii dla dzieci.

dlaczego warto z nami?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem i jednym z większych zakładów farmaceutycznych w Polsce. Eubioco to przede wszystkim ludzie – jesteśmy zespołem z pasją, dla którego inspiracją jest poprawa jakości życia pacjenta. Wszystko, co robimy, przyświeca tej idei i sprawia, że chcemy się wspólnie rozwijać.

Cenisz przyjazną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju zawodowego?
Zostań częścią naszego zespołu!

oferty pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kariera@eubioco.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedłożonej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.), prowadzonych przez Eubioco Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-797), ul. Klimczaka 1.”

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Warszawa lub Dywity/k. Olsztyna

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami w branży farmaceutycznej (sieci apteczne, hurtownie farmaceutyczne) i branży FMCG.
  • Negocjowanie warunków współpracy z kluczowymi klientami.
  • Budowanie rentownej współpracy i wspólnej strategii rozwoju z klientem.
  • Tworzenie krótko i długoterminowych planów marketingowo-sprzedażowych w kontekście współpracy z klientami.

Wymagania

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana branża farmaceutyczna).
  • Silnej orientacji na osiąganie wyników i realizację celu.
  • Nastawienia na jakość i terminowość wykonywanej pracy.
  • Chęci i umiejętności kreowania nowych rozwiązań.
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy, w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Pracę na zasadach „fair play”.
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku.
  • Pakiet medyczny, kartę FitProfit.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Specjalista ds. Rozwoju Klienta

Preferowane miejsce pracy: Dywity k. Olsztyna

  • Przeprowadzanie analizy potrzeb klienta.
  • Doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań.
  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert dla naszych klientów.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień.

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji z klientami.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej.
  • Proaktywna postawa biznesowa .
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, finanse.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony świąteczne.
  • Kartę Fit-profit.
  • Dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci.

Specjalista ds. Optymalizacji

Miejsce pracy: Dywity/k. Olsztyna

  • Ciągłe doskonalenie procesów operacji przemysłowych
  • Prowadzenie projektów doskonalących lub optymalizacyjnych w obszarach produkcyjnych i procesach wspierających
  • Budowanie świadomości organizacji w zakresie potrzeby ciągłego doskonalenia
  • Wspieranie Zakładowego Programu Sugestii Pracowniczych
  • Poszukiwanie, inicjowanie i wdrażanie zmian usprawniających
  • Analizowanie procesów operacyjnych
  • Nadzorowanie realizacji wdrażanych narzędzi
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów, wskaźników oraz analiz z przeprowadzonych prac oraz projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Inicjatywa w poszukiwaniu i proponowaniu praktycznych rozwiązań
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji międzyludzkich na różnym szczeblu
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w interdyscyplinarnym zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz argumentowania swoich wniosków
  • Gotowość do codziennej pracy na obszarze wytwarzania
  • Mile widziana znajomość procesów w operacjach wytwarzania produktów, leczniczych, suplementów diety, kosmetyków

 Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Kartę Fit-profit
  • Dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci

Sprawdź nasze oferty i aplikuj w serwisie Kiwi Jobs.