Kariera

Naszą wartością są ludzie, ich kreatywność i gotowość do realizacji zadań, którzy dzięki wsparciu przez doświadczoną kadrę menadżerską potrafią zrealizować każdy projekt.

W naszym zespole cenimy otwartość i zaangażowanie, a także chęć do ciągłego  rozwoju. Zapewniamy wysokie standardy pracy, możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach oraz przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kariera@eubioco.eu

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Eubioco S.A. z siedzibą Łodzi, ul. Pojezierska 90A.

Poniżej aktualne oferty pracy

Operator techniczny

miejsce pracy Dywity/Olsztyn

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • realizację celów zespołu związanych z efektywnością i jakością wytwarzania
  • samodzielną realizację zadań produkcyjnych związanych z techniczną stroną obsługi urządzeń i maszyn (czyszczenie, ustawienia, regulacje)
  • przeprowadzanie przezbrojeń urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • wsparcie operatorów w procesach produkcyjnych, konfekcji i pakowania

Wymagania:
  • wykształcenie o profilu technicznym, preferowane kierunki mechanika, elektromechanika
  • pełna samodzielność w zakresie obsługi operatorskiej urządzeń
  • odpowiedzialność
  • zdolność szybkiego uczenia
  • zaangażowanie

Oferujemy:
  •  pełna wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę,
  •  współudział w rozwoju firmy,
  •  duże możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej.

Pracownik produkcyjny

 Miejsce pracy Dywity/Olsztyn

  • przygotowanie surowców do produkcji,
  • praca przy produkcji preparatów farmaceutycznych,
  • obsługa urządzeń linii produkcyjnej podczas pakowani i konfekcji,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

 Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku
  • predyspozycje techniczne do obsługi nowoczesnych maszyn
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

Oferujemy:
  • pełna wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę,
  • współudział w rozwoju firmy,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej.
Mechanik zmianowy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki automatyk, elektryk, mechanik,
  • doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku,
  • ważne uprawnienia SEP do 1kV,
  • wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń i linii technologicznych,praktyczna wiedza z zakresu mechaniki,  automatyki przemysłowej oraz zdolności diagnostyczne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie w pracę,
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • przezbrajanie urządzeń i linii produkcyjnych,
  • diagnozowanie i naprawy usterek,
  • wykonywanie przeglądów okresowych.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy kapitałowej.
Do góry